İvrindi  GAZETESİ
«CANBEY» VE «ÇELİK»TEN BALIKESİRE MÜJDE
Milletvekili Mustafa CANBEY Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekilleri ile yaptığı toplantıda söz alarak;
1- Balıkesir Havalimanımızın açılması
2- Bursa-Bandırma Hızlı Tren hattının Balıkesir'e uzatılması
3- Körfez Üniversitesi'nin açılması konularını Cumhurbaşkanımıza iletti.
AK Parti Balıkesir Milletvekilleri olarak yaptığımız girişimlerle Balıkesir'imizin 2019 yılı Karayolları ödeneği 6 kat, 125.656.000 TL arttırıldı.
İvrindi Yollarının Yol Yapım İşleri Programa Alındı
Ayrıca; İvrindi-Korucu-2.Bl.Hd. yolunda 4,3 km uzunluğunda bitümlü sıcak karışım kaplamalı bölünmüş yol yapımı, Balya-İvrindi yolunda 3 km tek yolda sathi kaplama üzeri bitümlü sıcak karışım kaplama ve 0,8 km bitümlü sıcak karışım kaplama tek yol yapım işleri de programa alındı.
AK Parti Balıkesir Milletvekili Av. Adil Çelik, Balıkesir'in 2019 Yılı Karayolları ödeneğinin 125 milyon 656 bin TL. arttığını belirtti.
Müjdeleri veren Çelik, “Bundan sonraki süreçte de AK Parti Milletvekilleri olarak konunun takipçisi olacağız, vatandaşlarımızın talepleri, ihtiyaçlarının karşılanması ve hayat kalitelerinin yükseltilmesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.
Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nün sorumluluk alanı içinde bulunan Balıkesir için 2019 yılı sene başı ödeneği 26.656.000 TL iken, AK Parti Balıkesir Milletvekillerinin girişimleri ile bu miktar 125.586.000 artarak, toplamda 152.242.000 TL'ye yükseldi.
Balıkesir İçin Ayrılan Ödenek 6 Kat Arttı
Yaklaşık 6 kat arttırılan ödenek sayesinde ilimizde 2019 yılında 17,8 km bitümlü sıcak karışım kaplama, 6,6 km bölünmüş yol ve 3,2 km tek yol yapılması hedeflenerek, toplamda 8,4 km tek yol, 7,7 km bitümlü sıcak karışım kaplama ve 1,2 km bölünmüş yol yapımı tamamlandı.
Savaştepe'ye Yol Müjdesi
Öte yandan; Balıkesir-Savaştepe yolunda, sene başında fiziki hedef bulunmazken, AK Parti Milletvekillerinin girişimleri sonrasında; 8,2 km sathi kaplamalı tek yol ve 0,4 km bitümlü sıcak karışım kaplamalı bölünmüş yola kavuşuldu.
Dursunbey Yolları
Balıkesir-Dursunbey yolunda 5,3 km bölünmüş yolda sathi kaplama üzeri bitümlü sıcak karışım kaplama yapımı gerçekleştirildi.
Dursunbey-Harmancık-Tavşanlı yolunda 1,9 km bitümlü sıcak karışım kaplamalı bölünmüş yol hedefinin 0,7 km'si bitti.
Erdek Yollarına Düzenleme
Bandırma-Erdek yolunda 1 km bölünmüş yolda sathi kaplama üzeri bitümlü sıcak karışım kaplama yapımı gerçekleştirildi.
İvrindi Yollarının Yol Yapım İşleri Programa Alındı
Ayrıca; İvrindi-Korucu-2.Bl.Hd. yolunda 4,3 km uzunluğunda bitümlü sıcak karışım kaplamalı bölünmüş yol yapımı, Balya-İvrindi yolunda 3 km tek yolda sathi kaplama üzeri bitümlü sıcak karışım kaplama ve 0,8 km bitümlü sıcak karışım kaplama tek yol yapımı, Okçugöl-Karacabey yolunda 1,2 km bitümlü sıcak karışım kaplamalı tek yol yapımı, Sındırgı çevre yolunda 1 km bitümlü sıcak karışım kaplamalı tek yol yapımı ve 0,2 km bölünmüş yol yapımı ve Edremit kuzey çevre yolunda 0,3 km tek ve bölünmüş yol yapımı işleri de programa alındı.
Sürecin Takipçisi Olacağız…
Balıkesir için 2019 yılında Karayolları tarafından çalışılan projelerin yoğun bir şekilde ilerlediğini belirten Çelik; “Bundan sonraki süreçte de AK Parti Milletvekilleri olarak konunun takipçisi olacağız, vatandaşlarımızın talepleri, ihtiyaçlarının karşılanması ve hayat kalitelerinin yükseltilmesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi 
Canbey Cumhurbaşkanımızla yapılan toplantıda Balıkesir'i  gündeme taşıdı
Üç büyük talep
AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milletvekilleri ile bir araya geldiği toplantıda Balıkesir'i gündeme taşıdı.
Milletvekili Canbey, Balıkesir Havalimanınn açılması, Bursa-Bandırma Hızlı Tren hattının Balıkesir'e uzatılması ve Körfez Üniversitesi'nin açılması konularını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletti.*
AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekilleri ile bir araya geldiği toplantının oldukça verimli geçtiğini söyledi.Toplantıda söz alan Milletvekili Canbey, Balıkesir Havalimanımızın açılması, Bursa-Bandırma Hızlı Tren hattının Balıkesir'e uzatılması ve Körfez Üniversitesi'nin açılması konularını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletti.
Canbey yaptığı açıklamada , “Sayın Cumhurbaşkanımıza Balıkesir hemşehrilerimizin selam ve muhabbetlerini ilettik, Balıkesir halkımızın hem genel seçimlerde hem de yerel seçimlerde verdiği desteği ifade ederek Cumhurbaşkanımızı Balıkesir'imize davet ettik. İnşallah müsait oldukları en kısa zaman içerisinde Zat-ı Alilerini Balıkesir'imizde ağırlayacağız. Şehrimiz için hayırlı olsun” şeklinde konuştu.


 |  Bu haber 346 defa okunmuştur.


SİYASET  KATEGORİSİNDEN HABERLER

MHP İL TEŞKİLATINDAN İVRİNDİ VE SAVAŞTEPE ZİYARETİ

MHP İL TEŞKİLATINDAN  İVRİNDİ VE SAVAŞTEPE ZİYARETİ MHP İl başkanı Ekrem Gökay YÜKSEL ile il Başkan Yardımcısı Fatih Ezginer geçtiğimiz hafta Salı akşamı MHP İvrindi...

bayram kutlaması

bayram kutlaması bayram kutlaması

bayram kutlaması

bayram kutlaması bayram kutlaması

CANBEY: KONUŞ, KONUŞ FAYDASIZ

CANBEY: KONUŞ, KONUŞ FAYDASIZ AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey "Covid 19 ile ilgili Dünya başarımızı kabul etti ama CHP görmüyo...

İVRİNDİ AK Parti Teşkilatı ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi dağıttı

İVRİNDİ AK Parti Teşkilatı  ihtiyaç sahiplerine  yardım kolisi dağıttı AK Parti İvrindi Teşkilatı ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım kolisi dağıttı. İlçe Başkanı Tuğrul Çakır, yönetim ku...

AK Parti'den ağlayarak istifa eden Ahmet Edip Uğur da DEVA'yı buldu

AK Parti'den ağlayarak istifa eden  Ahmet Edip Uğur da DEVA'yı buldu AK Parti'den Balıkesir'in belediye başkanlığını görevini 30 Ekim 2017'de istifa ederek bırakan Ahmet Ed...

AK PARTİ İLÇE KONGRESİ ERTELENDİ

AK PARTİ İLÇE KONGRESİ ERTELENDİ 14.03.2020 Cumartesi günü yapılacak Ak Parti İvrindi İlçe Kongresi yeni tip koronavirüsle mücadele tedbirleri dola...

AK PARTİDE KONGRE HEYECANI

AK PARTİDE KONGRE HEYECANI AK PARTİDE KONGRE HEYECANI

Canbey: Kadınlarımız Baştacımız

Canbey: Kadınlarımız Baştacımız Milletvekili Canbey Dünya Kadınlar Gününü "Kadın annedir ve cennet anaların ayağının altındadır." sözleriyle kutlad...

FOTO GALERİ


Tüm videolar

İVRİNDİLİ ÇİFTÇİYE TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ

İVRİNDİLİ ÇİFTÇİYE

İVRİNDİDE UÇURTMA ŞENLİĞİ YAPILDI

İVRİNDİDE UÇURTMA

ŞEHİT GEDİZ ÇİVİDEN YIL SONU ETKİNLİĞİ

ŞEHİT GEDİZ ÇİVİDE

Aslantekin Ve Özdemir Ailelerinin Mutlu Günü

Aslantekin Ve Özde

KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ

KUTLU DOĞUM ETKİNL

Sonuçlar açıklandı;İvrindide Ak Partililer Meydanları doldurdu.

Sonuçlar açıklandı

ANKET

AK PARTİ İVRİNDİ İLÇE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com