İvrindi GAZETESİ
‘’Kuva-yi Milliye Şehrinde Bölücülük Sattırmayız’’
Gökay yaptığı basın açıklamasında: “Sayın Balıkesirli Hemşerilerimiz, 

Bugün Balıkesir’de gözlerden uzak bir mahkeme görüldü. Muhakkak ki; Yüce Türk Adaleti gerçekler ışığında adaleti en güvenilir şekilde tesis edecektir. Ancak bizlerin dikkat çekmek istediğimiz başkaca bir husus vardır ve bu durumu siz kıymetli vatandaşlarımızla paylaşarak düşüncelerimizi kamuoyu nezdinde dile getirmek istiyoruz. 

ATATÜRK demez, kendi ifadesi ile kendisinde ATATÜRK’ü bulmaz, kadın haklarından bahseder “en azından bir kadın olarak” yönetimi altındaki ilçe teşkilatlarında gerçekleşen kadın tacizlerine ses çıkartmaz, PYD’ye terör örgütü demez, PKK’lı SARA kod Sakine Cansız’a sahip çıkar, “Mustafa Kemal’in Askerleriyiz” sloganını militarist bulur ama MLKP’li terörist Hasan Ocak’a “komutana bin selam” diyerek methiyeler düzer, yalan suikast iddialarıyla ortalığı karıştırır, asker polis katillerine kucak açar sonra da sözde ordu savunuculuğu yapar. Milli menfaatlerin değil, ATATÜRK’ün ilke ve İnkılaplarının değil, kökü dışarıda TESEV’in, TÜSES’in, 10 Aralık Hareketinin menfaatleri doğrultusunda onların talimatlarıyla hareket eder. Bölücülüğe yeşil ışık yapıp elinden gelen desteği veren bu şahsın adını merak ettiniz değil mi? Söyleyelim; CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu. 

“İnsan hakları” mavalları kapsamında PKK terörünü ve teröristi överken Cumhuriyet’e kafa tutan bu melun terör örgütünü sahiplenen, tescilli kodu TR 705 ile yabancı istihbarat servislerine angaje olduğu gerçeği açık kaynak bilgilerine düşen ve bu bilgiyi kendisi dahi yalanlamayan, vatan müdafaasında vatan hainlerini etkisizLEŞtirmek için kullanılan Milli SİHA’lara PKK lehine eleştiriler getiren, Türklük kavramından, Anayasa’da yer almasından rahatsız olan bu kişiyi merak ettiniz değil mi? CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu. 

Bir de bu kişilerin yanında; etliye sütlüye karışmayan, sadece boş hamasetle siyaset yapmaya çalışan, boynu bükük Balıkesir CHP İl Başkanı Serkan Sarı. 

Bugün, Balıkesir Adliyesinde görülen bir davanın çıkışında objektiflere yansıyan bir fotoğrafın bize anlattıklarının özetidir yukarıda ifade ettiklerimiz. Peki; bu kişilerin bir araya gelmesine neden olan davanın sanıklarına yöneltilen iddia neydi? “Sosyal medya üzerinden halkı kin ve düşmanlığa sevk etmek.” 

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın ev sahipliğinde bir araya gelen, amaçları halkı kin ve nefrete teşvik etmek iddiasıyla yargılanan sanıklara destek olmak olan bu heyetin; temsil ettikleri kirli ve bölücü zihniyeti kutlu tarihiyle dimdik ayakta duran Balıkesir’imize bulaştırmalarına izin vermeyeceğiz. Hele hele, bunu gözlerden uzak, kamuoyunun dikkatinden kaçıracak şekilde yapmalarına, asla imkan vermeyeceğiz. 

Balıkesir, CHP İl Başkanı Serkan Sarı’nın yardakçılık yaptığı bölücü, teslimiyetçi, Türk düşmanı fikirlerin değil, Temeli Türk Kahramanlığı ve yüksek Türk Kültürü ile atılmış Türk Cumhuriyeti’nin vatanıdır. 

Gazi Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “ Askere düşmanlık, düşmana askerliktir.” ifadesini ATATÜRK’ü kendisine katmayanların anlaması mümkün değildir. Ancak; şanlı tarihiyle Türk Milletinin ve Türk Devletinin mevcudiyetinin temeli olan Türk Ordusuna dil uzatma gafletinde bulunan şer odaklarının Türk Milletine katacağı hiçbir şey olmadığı da gün gibi ortadadır. 

Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi’nin 01.12.2020 günü T.B.M.M Grup Toplantısında dile getirdiği ifadesiyle “CHP Türkiye’ye cephe almış bir siyaset ayıbıdır; bizim CHP ile sorunumuz Türkiye ile sorunu olduğu içindir. CHP ile sorunumuz sorunlu politikalarıyla ilgili. CHP’nin kumaşını kesen kesmiş, tarlasını süren sürmüştür; CHP’ye oy veren kardeşlerimiz hayal kırıklığı içindedir. 
Bir CHP Milletvekilinin kalkıp Türk ordusuna satılmış demesi bize göre hesabı sorulması gereken şerefsizliktir, kepazeliktir, Türkiye husumetinin kök salmasıdır. 
Kahraman Türk Ordumuzun satılmış görünen yeri neresidir. Askere düşmanlık, düşmana askerliktir. CHP bir milli güvenlik sorunu haline dönüşmüştür.” 
Balıkesir; ulusal güvenlik sorunlarından kurtulmak için elini taşın altına sokmaktan çekinmeyen vatan, devlet ve millet sevdalılarının otağı, varlık mücadelesinde yakılan Kuvayi Milliye ateşlerinin ocağıdır. Türk varlığı devam ettiği sürece yanan bu ateşler sönmeyecek, hainleri, işbirlikçileri, bölücüleri cehennem ateşi gibi yakmaya, Türk Milletinin ve Türk Devletinin istikbalini aydınlatmaya devam edecektir. 
Türk Devletinin ve Türk Milletinin varlığını devam ettirmek için Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığı olarak hem yaşadığımız şehrin kutlu tarihinin, hem de Türk Milletinin hassasiyetlerinin farkında olarak vatandaşlarımızı doğrular noktasında bilgilendirmeye devam edeceğiz. 


 |  Bu haber 468 defa okunmuştur.


SİYASET  KATEGORİSİNDEN HABERLER

DEMOKRATLAR İVRİNDİDE BULUŞTU

DEMOKRATLAR İVRİNDİDE BULUŞTU Son dönemde yaptığı çalışmalarla siyasi yelpazede önemli bir yer tutan Demokrat Parti ilçe kongresi nedeniyle adeta...

Demokatlar İvrindide Buluştu

Demokatlar İvrindide Buluştu Belediye Toplantı Salonundaki olağan kongrenin açılış konuşmasın DP İvrindi ilçesi kurucu başkanı Yunus AKYAR yaptı...

MHP İVRİNDİ TEŞKİLATI BURSADA

MHP İVRİNDİ TEŞKİLATI BURSADA MHP'nin "Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023"toplantılarının ilki Bursa'da yapıldı.

CANBEY VE UYGUR İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

CANBEY VE UYGUR İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ AK Parti MKYK Üyesi, Balıkesir Milletvekili, Adalet Komisyonu Katip Üyesi, KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur 1...

DP BALYA KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

DP BALYA KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ Kongreye İvrindi İlçe Başkanı unus Akyar ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

CANBEY: SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL HER ZAMAN MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ

CANBEY: SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL HER ZAMAN MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, saha çalışmaları kapsamında ilçeleri ziyaret etmeye devam edi...

“ESNAFIMIZ ÜZERİNDEN, ALGI SİYASETİ YAPMAYA DEVAM EDİYORLAR”

“ESNAFIMIZ ÜZERİNDEN, ALGI SİYASETİ YAPMAYA DEVAM EDİYORLAR” CHP Balıkesir il Başkanı Serkan Sarı’nın yine esnaf üzerinden halkı yanıltma çabası içerisinde olduğunu belirte...

AK GENÇLER ANKARADA

AK GENÇLER ANKARADA AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla geç...

İLÇE BAŞKANI MUHARREM AKÇAL'DAN İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA MESAJI

İLÇE BAŞKANI MUHARREM AKÇAL'DAN  İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA MESAJI AK Parti İvrindi İlçe Başkanı Muharrem AKÇAL 12 Mart İstiklal Marşının kabulünün 100. yılı ve Mehmet Akif Ersoy...

FOTO GALERİ


Tüm videolar

İVRİNDİLİ ÇİFTÇİYE TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ

İVRİNDİLİ ÇİFTÇİYE

İVRİNDİDE UÇURTMA ŞENLİĞİ YAPILDI

İVRİNDİDE UÇURTMA

ŞEHİT GEDİZ ÇİVİDEN YIL SONU ETKİNLİĞİ

ŞEHİT GEDİZ ÇİVİDE

Aslantekin Ve Özdemir Ailelerinin Mutlu Günü

Aslantekin Ve Özde

KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ

KUTLU DOĞUM ETKİNL

Sonuçlar açıklandı;İvrindide Ak Partililer Meydanları doldurdu.

Sonuçlar açıklandı

HAVA DURUMU

Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com