SİMTEK AİLESİ 25.YILINI DURMAZ ALABALIKTA KUTLADI


Açıklama: Kurulduğu günden bu yana ilçemiz ekonomisine büyük katkıları olan çalıştırdığı işçilere haklarını zamanında ve tam ödeyen bu nedenle çalışan işçilerin büyük taktirini toplayan SİMTEK Fabrikası yöneticileri kuruluşlarının 25.yılını yaklaşık 1000 kişiyle Durmaz Alabalıkta kutlayarak birlik beraberlik etkinliklerini gerçekleştirdiler.
Kategori: ÖZEL HABER
Eklenme Tarihi: 04 Eylül 2019
Geçerli Tarih: 26 Şubat 2020, 15:01
Site: İvrindi GAZETESİ
URL: http://ivrindigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=1867


Kurulduğu günden bu yana ilçemiz ekonomisine büyük katkıları olan çalıştırdığı işçilere haklarını zamanında ve tam ödeyen bu nedenle çalışan işçilerin büyük taktirini toplayan SİMTEK Fabrikası yöneticileri kuruluşlarının 25.yılını yaklaşık 1000 kişiyle Durmaz Alabalıkta kutlayarak birlik beraberlik etkinliklerini gerçekleştirdiler.
Kutlamalara Balya-Akçay-Güre-Burhaniye-Altınoluk- Havran-Zeytinli-Edremit ve İvrindide çalışan 1000  e yakın işçi ve aileleri katıldı. Ailelerin kahkahaya boğulduğu programda değişik gösteriler yapıldı.
Programa İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ve eşi Havva Cengiz katıldı. Başkan Cengiz yaptığı açıklamada : «Eşim Havva Hanım ile birlikte SIMTEK Ith. Ihr. San. ve Tic. Ltd. STi. Edremit ve İlçemiz merkezinde faaliyetlerini yürüten iş yerlerinde çalışan personeller için Durmaz Alabalık'ta düzenlenen pikniğe katılım sağladık. Müdürümüz Nebahat BALTA ve çalışan arkadaşlar ile bir araya geldik. Çözüm bekleyen sorunları ele aldığımız sohbet havasında görüşme gerçekleştirip, Fabrika güzergahında bozuk olan yolu yapacağımızın sözünü verdik.
Nazik davetleri sebebiyle müdürümüze, hoş sohbetleri samimi karşılamaları sebebiyle çalışan personel arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.»dedi.