YaparsaAk PartiYapar


Açıklama: Seçim öncesi asvalt yapılmak için kazılan Karaçepiş Bozören yolunda başlayan asfalt çalışmaları geçtiğimiz hafta tamamlandı. Asfalt çalışmasının tamamlanması sonrası açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Tuğrul ÇAKIR «Karaçepiş ve Bozören yolu önceki dönem-lerde sıcak asfalt yapılacak diye çoğu kez gündeme gelmiş fakat yol sorunu bir türlü çözülememişti.
Kategori: ÖZEL HABER
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 08 Temmuz 2020, 04:58
Site: İvrindi GAZETESİ
URL: http://ivrindigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=1981


Seçim öncesi asvalt yapılmak için kazılan Karaçepiş Bozören yolunda başlayan asfalt çalışmaları geçtiğimiz hafta tamamlandı. Asfalt çalışmasının tamamlanması sonrası açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Tuğrul ÇAKIR «Karaçepiş ve Bozören yolu önceki dönem-lerde sıcak asfalt yapılacak diye çoğu kez gündeme gelmiş fakat yol sorunu bir türlü çözülememişti.
Bu dönemde Milletvekilimiz Mustafa Canbey, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel YILMAZ, İvrindi Belediye Başkanımız Yusuf CENGİZ ve Ak Parti İlçe Teşkilatımız'ın uzun uğraşlar sonucunda çözüme ulaştırıp yolumuzu bugün itibari ile bitirmiş bulunmaktayız. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun, inşallah kazasız belasız ve uzun yıllar kullanmayı rabbim nasip   m.yurt