DUYARLI BOZÖREN GENÇLİĞİ


Açıklama: Geçtiğimiz günlerde trafik kazasında hayatını kaybeden İbrahim GİRGİN’in sağlığında ektiği biberlere Bozören gençleri sahip çıktı. Hasat zamanı gelen biberleri köyün gençleri elele verip imece usulü topladılar. Gençlerle yaptığımız görüşmede “İbrahim Abilerini çok sevdiklerini İvrindi’de kahvesine uğradığımızda çay ikram etmeden göndermediğini bu yüzden bizler de acılı ailesine yardım amacıyla elimizden geldiğince destek olmak için gençler olarak tarla işlerinde yardım etmek istedik” dedi. Bu duyarlı davranış ve yardımlarında dolayı biz de Bozören gençlerini tebrik ederiz. B.İ.G
Kategori: ÖZEL HABER
Eklenme Tarihi: 09 Eylül 2020
Geçerli Tarih: 23 Eylül 2020, 00:24
Site: İvrindi GAZETESİ
URL: http://ivrindigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2268


Geçtiğimiz günlerde trafik kazasında hayatını kaybeden İbrahim GİRGİN’in sağlığında ektiği biberlere Bozören gençleri sahip çıktı. 
Hasat zamanı gelen biberleri köyün gençleri elele verip imece usulü topladılar. Gençlerle yaptığımız görüşmede “İbrahim Abilerini çok sevdiklerini İvrindi’de kahvesine uğradığımızda çay ikram etmeden göndermediğini bu yüzden bizler de acılı ailesine yardım amacıyla elimizden geldiğince destek olmak için gençler olarak tarla işlerinde yardım etmek istedik” dedi.
Bu duyarlı davranış ve yardımlarında dolayı biz de Bozören gençlerini  tebrik ederiz. B.İ.G