BAŞKANDAN MÜJDELİ HABERLER


Açıklama: YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU TAMAM, GENÇLİK MERKEZİ YOLDA Yusuf Başkan İvrindi’nin çehresini değiştirecek projelerini bir bir hayata geçiriyor. İlçesi için gece gündüz çalışan İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz yapmış olduğu girişimlerin sonucunu almaya başladı. Her noktaya değmeye çalışan, vizyon projeleri ile adından söz ettiren Başkan Cengiz ilçesine Yarı Olimpik Yüzme Havuzu kazandırma hedefine ulaşma yolunda uygun adımlarla ilerliyor. Projeler Yerinde İncelendi İlimize bir dizi ziyaret gerçekleştiren Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve ekibine Ayvalık’ta yapılan toplantıda ilçesinde hedeflediği projeleri anlatan ve proje detaylarını sunan Belediye Başkanı Yusuf Cengiz Bakan Kasapoğlu’nu projelerin hayat bulacağı noktaları incelemesi için İvrindi’ye davet etti.
Kategori: ÖZEL HABER
Eklenme Tarihi: 09 Eylül 2020
Geçerli Tarih: 22 Eylül 2020, 22:49
Site: İvrindi GAZETESİ
URL: http://ivrindigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2270


Ayvalık’ta Ak Parti İl Başkanı, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı ve İlçe Belediye Başkanları ile toplantı gerçekleştiren Mehmet Muharrem Kasapoğlu Altıeylül ilçe sınırları içerisinde gerçekleştireceği temaslara geçmeden önce İvrindi’nin yolunu tuttu. 
En Kısa Sürede Gerekli İşlemler Başlatılacak. 
Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’in hazırladığı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Projesi için gerekli prosedürün en kısa sürede başlatılacağını dile getiren Bakan Kasapoğlu” Gençler bizim değerimiz. Bu doğrultuda yürüttüğümüz çalışma neticesiyle ülkemizin her noktasına hizmet ulaştırmak hedefi ile çalışıyoruz. Belediye Başkanımız Yusuf Bey ve ekibinin hazırladığı proje doğrultusunda ilçemize yüzme havuzu kazandıracağız. 
Yapılacak alanın tahsis işlemi gerçekleştikten sonra gençlerimiz, çocuklarımız başta olmak üzere tüm ilçe yarı olimpik yüzme havuzuna kavuşacak. Şimdiden hayırlı olsun” dedi 
Projelerimizi Hayata Geçirmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz 
İlçesi için tüm imkanlarını seferber ederek çalıştıklarını ve projeler üreterek ilçenin çehresini değiştirmek adına adımlar atmaya gayret ettiklerini dile getiren Başkan Cengiz “ İlçemizin her kesimine hitap etme hedefi ile çalışmalarımız sürdürüyoruz. Seçim vaatlerimizden bir tanesi olan Yüzme Havuzu Projesi onaylandı. Çabalarımız ve emeklerimizin sonucu kazanan İvrindi oldu. Kazanan gençlerimiz ve çocuklarımız oldu.  
İlçemizde spor çok seviliyor. Bizim önceliğimiz gençlerimizi kazanmak, onlara yönelik yatırım yapmaktı. Bu doğrultuda İlçemiz futbol sahasına 500 kişilik portatif tribün kazandırdık. Bununla birlikte soyunma odalarında yenilemeye gittik. İlçemiz için hazırladığımız projelerden olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Projesi için protokol imzalandı. Yüzme Havuzunun yapılacağı alanın tahsis işleminden sonra gerekli prosedürler halledilecek ve ilçemiz için önemli bir adım olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun inşasına geçilecek. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun” 
 
Desteklerinden Dolayı Teşekkür Ediyorum 
Kenetlenerek ve birlikte hareket ederek bu işlere imza attıklarını dile getiren Başkan Cengiz “Desteklerini esirgemeyen Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile ekibine, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi