İVRİNDİ-KORUCU-BERGAMA YOLUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR


Açıklama: *Havran’a GES ve Millet Bahçesi, İvrindi’ye Korucu Yolu Müjdesi *Canbey, İvrindi-Bergama-Korucu Yolu’na Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan ödenek ayrıldığının müjdesini verdi. AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Kategori: E GAZETE
Eklenme Tarihi: 07 Haziran 2021
Geçerli Tarih: 23 Haziran 2021, 18:26
Site: İvrindi GAZETESİ
URL: http://ivrindigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2582


Güne Havran Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek başlayan Milletvekili Canbey, hastanemizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak “Pandemi döneminin kahramanları olan tüm sağlık çalışanlarına  teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Havran’ın ardından İvrindi İlçesine geçen Milletvekili Mustafa Canbey, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, AK Parti İvrindi İlçe Başkanı Muharrem Akçal, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte ilçede dZiyaretlere ilişkin açıklama yapan Canbey; “Eğitim yatırımlarımızı artırmaya, projeleri takip etmeye devam ediyoruz. İvrindi Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz, İlçe Başkanımız Muharrem Akçal, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Yücel, Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Merve Göktaş ve Okul idarecilerimiz ile birlikte İvrindi Okullar Bölgesindeki çalışmaları ve yapımı devam eden 2 adet halı saha, 1 adet basketbol sahası ve 1 adet tenis kortu projelerini yerinde inceledik. İnşallah en yakın sürede projeleri tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” dedi.
Devamında İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret eden Canbey, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İVRİNDİ-KORUCU-BERGAMA YOLUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

“Balıkesirimizdeki yatırımları adım adım takip ediyoruz.” diyen ve İvrindi-Korucu-Bergama yol çalışmasını Bursa Karayolları Bölge Müdürü Ömer Güzel, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ve İlçe Başkanı Muharrem Akçal ile birlikte yerinde inceleyen Canbey, “Edremit sahil yolunu Korucu yoluna bağlayan çevre yolunda son aşamaya gelindi. Toplamda 10 Milyon Lira’ya mal olan çevre yolu kısa süre içinde tamamlanacak” diyerek, “İvrindi-Korucu-Bergama yolunda ise çalışmalar kısa zaman içinde başlayacak. Ulaştırma Altyapı Bakanlığımız tarafından gerekli ödenek desteği verildi. Yolumuzdaki çalışmaların başlaması ve hızlı bir şekilde tamamlanması için gerekli çalışmaları yürütüyoruz” ifadelerini kullandı.