KIRAT İVRİNDİDE MEYDANA ÇIKT


Açıklama: Demokrat Parti Genel Merkezinden gelen atamayla Demokrat Parti İvrindi İlçe Başkanlığına Yunus AKYAR getirildi. Geçtiğimiz günlerde Atatürk meydanı Ekinci Kahvehane üzerinde açılan Demokrat Parti İvrindi teşkilatı kurucuları Ahmet KARA- Mustafa BATAKLI-Erdoğan KARAKAVUK-Metin ERDUMAN’dan oluşuyor.
Kategori: ÖZEL HABER
Eklenme Tarihi: 07 Haziran 2021
Geçerli Tarih: 23 Haziran 2021, 17:41
Site: İvrindi GAZETESİ
URL: http://ivrindigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2587


Demokrat Parti İvrindi Kurucu Başkanı Yunus AKYAR geçtiğimiz hafta gazetemize yaptığı açıklamada ,geçmişte yaptığı hizmetlerle halkımızın gönlünde yer tutan Demokrat Partinin İlçemizde kuruluşunu tamamladığını söyledi. Başkan Akyar: “Gültekin Uysal başkanlığında sadece halkımıza hizmet gayetiyle yola çıkan Kırat amblemli partimiz vatanın bölünmez bütünlüğü konusunda PKK ve FETÖ gibi terör örgütlerinin kökü kurutulana  kadar mücadeleye devam edecektir.
Şu anda zor günler geçiren ve hayatta kalabilme mücadelesi veren hayvancılarımız,çiftçilerimiz ve esnaflarımızı bu zor durumdan kurtaracak projelerle hizmete talibiz. 
İvrindimizin çözüm bekleyen sorunlarına da vakıfız.Balıkesirde hayvancılık konusunda ilk sırada yer alan ilçemizde bulunan Hayvan Pazarının daha modern hale getirilmesiyle birlikte yüze yakın kırsal mahalleye hitap eden Devlet Hastanemize Göz ve Psikiyatri gibi uzman doktorların atanmasını bekliyoruz.