Balıkesir İlahiyat Fakültesi Kültür Hizmetine Devam Ediyor


Açıklama: Balikesir Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen "Balıkesirli Bir İslam Alimi İmam Birgivi" uluslararası sempozyum bildirilerinin 3 cilt olarak bastırılan kitap, fakülteyi ziyaret eden Gazeteci Ömer SADIǒa İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Mehmet BAYYİĞİT tarafından hediye edildi. 16 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette Balıkesir ve ilçelerinde iz bırakan manevi şahsiyetlerin unutulmaması ve gelecek nesillere aktarılması için gerekli araştırmaların yapılıp doküman haline getirilmesi gerektiği ifade edildi.Ziyarette Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Mehmet ÖZKAN’da hazır bulundu.
Kategori: ÖZEL HABER
Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2021
Geçerli Tarih: 30 Kasım 2021, 11:12
Site: İvrindi GAZETESİ
URL: http://ivrindigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2651


Balikesir Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen  "Balıkesirli Bir İslam Alimi İmam Birgivi" uluslararası sempozyum bildirilerinin 3 cilt olarak bastırılan kitap, fakülteyi ziyaret eden Gazeteci Ömer SADIǒa İlahiyat Fakültesi Dekanı  Prof.Dr.Mehmet BAYYİĞİT tarafından hediye edildi. 
16 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette Balıkesir ve ilçelerinde iz bırakan manevi şahsiyetlerin unutulmaması ve gelecek nesillere aktarılması için gerekli araştırmaların yapılıp doküman haline getirilmesi gerektiği ifade edildi.Ziyarette Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Mehmet ÖZKAN’da hazır bulundu.