İVRİNDİ İTFAİYESİ YENİ BİNASINDA


Açıklama: Tarihi ve köklü bir geçmişe sahip, milletin imdadına yetişen, milletin gönlünde müstesna bir yere sahip olan itfaiye teşkilatının kuruluşunun 307.yılı değişik etkinliklerle kutlanıyor. İlçemizde pazaryerinde bulunan İtfaiye Grup Amirliği İtfaiye Haftasında ,Kurtuluş Mahallesi Halk Eğitim Merkezinin karşısındaki yeni yerine taşındı.
Kategori: ÖZEL HABER
Eklenme Tarihi: 05 Ekim 2021
Geçerli Tarih: 18 Ocak 2022, 14:02
Site: İvrindi GAZETESİ
URL: http://ivrindigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2722


Tarihi ve köklü bir geçmişe sahip, milletin imdadına yetişen, milletin gönlünde müstesna bir yere sahip olan itfaiye teşkilatının kuruluşunun 307.yılı değişik etkinliklerle kutlanıyor.  İlçemizde pazaryerinde bulunan İtfaiye Grup Amirliği  İtfaiye Haftasında ,Kurtuluş Mahallesi  Halk Eğitim Merkezinin  karşısındaki yeni yerine taşındı. 
Balıkesir Büyükşehir Belediyesine bağlı İvrindi İtfaiye Grup amirliğini bu özel günde Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri  Mustafa Küçükkaptan, İtfaiye Daire Başkanı Halil Yılmaz,  Belediye Meclis Üyeleri Metin Sadıç ve Recep Süzer ziyaret ederek görev başında her saniyenin değerini bilerek  çalışan, can ve mal kaybının yaşanmaması için koşturan tüm İtfaiye personeline görevlerinde kolaylıklar dileyip itfaiye haftalarını kutladılar.