İŞTE EĞİTİMCİ BAŞKAN FARKI


Açıklama: 11-16 Ekim tarihleri arasında birbirinden kıymetli 27 yazarın katılım sağladığı, onbinlerce kitap ve yayının da yer aldığı imza töreni, söyleşi, siir dinletilerini kapsayan "İvrindi 1. kitap Günleri" etkinliği düzenlendi. 2 YIL ÖNCE BU KİTAP GÜNLERİNİ YAPMAK İSTEMİŞTİK
Kategori: E GAZETE
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2021
Geçerli Tarih: 18 Ocak 2022, 14:31
Site: İvrindi GAZETESİ
URL: http://ivrindigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=274511-16 Ekim tarihleri arasında birbirinden kıymetli 27 yazarın katılım sağladığı, onbinlerce kitap ve yayının da yer aldığı imza töreni, söyleşi, siir dinletilerini kapsayan "İvrindi 1. kitap Günleri" etkinliği düzenlendi.
2 YIL ÖNCE BU KİTAP GÜNLERİNİ YAPMAK İSTEMİŞTİK
Bizler bu tarz projeleri destekleyen, her zaman da olması için gayret gösteren olduklarını ifade eden Başkan Cengiz “ Bu etkinliği 2019 yılında gerçekleştirmek istemiştik. Bu organizasyonda emeği geçen Süleyman beyin de ifade ettiği gibi seçildiğimiz yılımızda istemiştik ama ne yazık ki içinde bulunduğumuz pandemi şartları el vermedi. Halbuki tüm düzenlemeleri yapmış, şairlerimizin ve yazarlarımızın yer alacağı organizasyonu ayarlamıştık. Nasip bu güneymiş. Bu gün İvrindi için milat olacak, ilçemizde bu tarz organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ne mutlu ki kitap günleri adı altında binlerce eseri, onları kaleme döken yazarlarımızı vatandaşlarımız ile buluşturduk.