İLÇEMİZDE AFAT EĞİTİMİ VERİLDİ


Açıklama: 2021 Afet Eğitim Yılı çalışmaları kapsamında; İvrindi ilçemizdeki kamu kurum ve kuruluşları yöneticileri ve çalışan personele yönelik olarak Afet Farkındalık, KBRN ve Temel Yangın Bilgisi eğitimleri verildi.İvrindi Kaymakamı Mevlana KÜRKCÜ ve Daire amirlerinin katıldığı program AFAD İl Müdürü Bayram ŞAHİN'in açılış konuşmaları ile İvrindi Belediyesi Toplantı Salonunda başladı.Toplantının ardından Belediye Meydanında yangın söndürme uygulaması yapıldı. AFAD İl Müdürü Bayram ŞAHİN daha sonra, İvrindi Kaymakamı Mevlana KÜRKCÜ, Belediye Başkanı Yusuf CENGİZ, İlçe Tapu Müdürü Bülent YUMUŞAK, İlçe Müftüsü Nurullah BİRLİK, İlçe Jandarma Komutanı Kenan ALTINTAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Ahmet FENER'i makamlarında ziyaret etti. İl Müdürü Bayram Şahin AFAD’ın çalışmaları hakkında birim âmirlerine bilgi verdi ve Afet ve Acil Durum Çantası takdim etti.
Kategori: ÖZEL HABER
Eklenme Tarihi: 06 Aralık 2021
Geçerli Tarih: 27 Haziran 2022, 13:54
Site: Bizim İvrindi GAZETESİ
URL: http://bizimivrindigazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2795


2021 Afet Eğitim Yılı çalışmaları kapsamında;
İvrindi ilçemizdeki kamu kurum ve kuruluşları yöneticileri ve çalışan personele yönelik olarak Afet Farkındalık, KBRN ve Temel Yangın Bilgisi eğitimleri verildi.İvrindi Kaymakamı Mevlana KÜRKCÜ ve Daire amirlerinin katıldığı program  AFAD İl Müdürü Bayram ŞAHİN'in açılış konuşmaları ile İvrindi Belediyesi Toplantı Salonunda başladı.Toplantının ardından Belediye Meydanında yangın söndürme uygulaması yapıldı.
AFAD İl Müdürü Bayram ŞAHİN daha sonra, İvrindi Kaymakamı Mevlana KÜRKCÜ, Belediye Başkanı Yusuf CENGİZ, İlçe Tapu Müdürü Bülent YUMUŞAK, İlçe Müftüsü Nurullah BİRLİK, İlçe Jandarma Komutanı Kenan ALTINTAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Ahmet FENER'i makamlarında ziyaret etti.
İl Müdürü Bayram Şahin AFAD’ın çalışmaları hakkında birim âmirlerine bilgi verdi ve Afet ve Acil Durum Çantası takdim etti.